arrow-open arrow-close
NOVINKY
30.09.2018, 18:28
Parafínový zábal na ruce cena 110,- Kč
11.01.2016, 10:36
Toužíte –li po krásných dlouhých a hustých řasách, vyzkoušejte exklusivní růstové sérum na řasy a obočí Hairplus.Již po několika týdnech budou Vaše řasy podstatně delší a hustší.
Tel.: 603 704 314
Malášková Iveta
Rašínova 12
lázně města Brna (1. patro)

Úvod

Kosmetické studio Ivety M. se nachází v centru Brna v nově zrekonstruované budově lázní Rašínova firmy Starez sport. Lázeňské a relaxační centrum Rašínova nabízí služby, které působí na tělo blahodárnými účinky. U nás najdete bazén, wellnes zónu, solárium, posilovnu, pedikůru, rehabilitační centrum, ...

Kosmetický salón Ivety Maláškové je umístěn v prvním patře, vedle baru posilovny. Čeká na Vás útulné prostředí malého kosmetického studia a přátelská atmosféra. Má krásná práce je i mým koníčkem. Mé báječné klientky (snad se neurazí) i mé výborné přítelkyně. Některé mě navštěvují bez mála 20 let!

Ráda přivítám i Vás, nové klientky. Pokusím se Vám poradit s různými potížemi u Vaší pleti. Nečekejte až se objeví vrásky, přijďte si odpočinout a užít si kosmetické ošetření. Předejdete tím drastickým kosmetickým zákrokům.

Udržet si mladou a zdravou pleť není nemožné! Moderní kosmetické postupy a správná domácí péče je tou správnou cestou.